Zaloguj się
 Przeglądaj oferty
 Wyszukaj ofertę
 Dilerzy
 Zgłoś chęć rejestracji
     
 
DOWNLOADS
Informacje (57)
Uprawa (57)
Warzywnictwo (57)
Hodowla (57)
Technika (57)
Kal: Burak (57)
Kal: Jęczmień (57)
Kal: Pszenica (57)
Kal: Rzepak (57)
Kal: Trzoda (57)
Cennik ciągników (57)
fota monika

SZUKAJ
Szukaj artykułu w archiwum:
VII Święto Cebuli i Święto Ziemniaka – Henrykowo 2009

Na VII Święto Cebuli i Święto Ziemniaka oraz Krajowe Forum Młodych Rolników, które odbędą się w dniach 15-16 sierpnia w Henrykowie zapraszają organizatorzy Roko Grup Sp. z o.o. z Brzezia, SBS Allium z Sulęcinka, Gospodarstwo Rolne Monika i Michał Nowakowie z Henrykowa oraz Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników.

Impreza odbywać się będzie na terenie Gospodarstwa Rolnego Moniki i Michała Nowaków w Henrykowie (3 km od Środy Wlkp. przy trasie wojewódzkiej 432 Września-Środa Wlkp.). Przygotowane zostały poletka doświadczalne tak, aby była możliwość przejścia poprzez wszystkie odmiany.

W Henrykowie będzie możliwość zapoznania się z bogatą ofertą firm nasiennych, nawozowych, maszynowych oraz firm związanych z obsługą rolnictwa (m.in. banki, firmy ubezpieczeniowe, doradcy ).

15 sierpnia na terenie wystawy odbędzie się Krajowe Forum Młodych Rolników z udziałem rolników z całego kraju. Będzie możliwość wzięcia udziału w wykładach oraz dyskusjach na temat Wspólnej Polityki Rolnej, odnawialnych źródeł energii dla polskiego rolnictwa oraz możliwości integracji jaką stanowią dla rolników Grupy Producentów Rolnych.

Dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat uprawy, ochrony cebuli i ziemniaków przygotowano wykłady specjalistów.

Muzeum Narodowe Rolnictwa i Przemysłu Rolno-Spożywczego ze Szreniawy przygotuje wystawę dotyczącą polskiego rolnictwa.

Kontakt: tel./fax 061-285-88-32, tel. kom. 0609-77-33-63
www.henrykowo.pl, e-mail : henrykowo@neostrada.pl
Wpisała E.G./WRP

Nowy numer WRP
Hage Polska
Giełda
Krajowa Rada Izb Rolniczych
Film KSM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     Prawo autorskie 2005 www.wrp.pl design by positiv studio