Zaloguj się
 Przeglądaj oferty
 Wyszukaj ofertę
 Dilerzy
 Zgłoś chęć rejestracji
     
 
DOWNLOADS
Informacje (57)
Uprawa (57)
Warzywnictwo (57)
Hodowla (57)
Technika (57)
Kal: Burak (57)
Kal: Jęczmień (57)
Kal: Pszenica (57)
Kal: Rzepak (57)
Kal: Trzoda (57)
Cennik ciągników (57)
fota monika

SZUKAJ
Szukaj artykułu w archiwum:



Kontakt:
Wiadomości Rolnicze Polska Sp. z o.o.
ul Wojska Polskiego 55
72-100 Goleniów
tel. +48 91 885 44 90; +48 91 418 27 22
fax. +48 91 885 44 91

Anna Arabska
dyrektor wydawnictwa,
tel. kom. 0501 656 483, email: anna@wrp.pl
Daniel Alankiewicz
redaktor naczelny gazety, technika rolnicza,
tel. kom. 0509 239 495, email: d.alankiewicz@wrp.pl
Marcin Simiński
redaktor naczelny strony internetowej,
tel. kom. 0509 239 496, email: redakcja@wrp.pl
Ewa Grabowska
dziennikarz,
tel. kom. 0506 212 598, email: ewa@wrp.pl
Lidia Janiak
marketing, tel. +48 91 407 32 16,
tel. kom. 0515 293 631, email: lidia@wrp.pl
Jagoda Szwed
marketing, tel. +48 91 407 32 15,
tel. kom. 0503 188 438, email: j.szwed@wrp.pl
Per Jorgensen
marketing, tel. kom. +48 519 171 321, email: per@wrp.pl,
j. angielski, j. duński
Justyna Kniaź
Księgowość, prenumetara, 091 418 27 22
email: j.kniaz@wrp.pl
Paweł Kochanek
DTP, grafika
tel. +48 91 885 44 92, email: p.kochanek@wrp.pl



 Imię:
 Email:
 Treść:

Nowy numer WRP
Hage Polska
Giełda
Krajowa Rada Izb Rolniczych
Film KSM
 
 
 
 
 
 
 
 
 
     Prawo autorskie 2005 www.wrp.pl design by positiv studio